Wyświetlanie jednego wyniku

Stojaki na hantle i sztangi nie są zwykłymi regałami. Muszą wytrzymać duże obciążenie, dlatego powinny być wykonane z niezwykle solidnych materiałów. W Werner Fitness doskonale wiemy, czym musi wyróżniać się wyposażenie klubu fitness. Dlatego oferujemy profesjonalny sprzęt na siłownię produkowany w Polsce.
Stojaki na siłownię – jak wybrać te najlepsze?
Siłownia powinna być miejscem uporządkowanym. Dzięki temu każdy będzie wiedział, gdzie znajduje się konkretny przyrząd do ćwiczeń. Co więcej, odpowiednie przechowywanie hantli, sztang, czy mat zapewnia bezpieczeństwo i odpowiednią przestrzeń do ćwiczeń. Dlatego w naszej ofercie dostępne są stojaki na obciążenia wykonane z wytrzymałych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, ciężar, zarysowania i korozję.
Są to regały modułowe na kółkach (dostępnych za dopłatą), które można w dowolny sposób ustawić tak, aby pomieszczenia były funkcjonalne. Oprócz tego dystrybuujemy stojaki na hantle czy gryfy olimpijskie. Półki w regałach są zrobione z bardzo grubej blachy, nie ma zatem obawy, że wolne ciężary zniekształcą ich powierzchnię.
Szeroki wybór produktów
W każdej siłowni potrzebne jest inne wyposażenie. Chcemy dotrzeć do każdego miejsca, zapewniając najlepsze produkty. Dlatego w naszej ofercie dostępne są regały i stojaki na obciążenia w różnych kształtach oraz w wielu rozmiarach. Można je zatem wykorzystać w małych klubach fitness lub w dużych centrach sportowych także tych dla profesjonalnych sportowców.
To jednak nie wszystko, co przygotowaliśmy. Aktywność fizyczna to nasza pasja, a wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wnikliwie przeanalizować potrzeby klubów fitness. Dlatego w naszym sklepie znajdują się profesjonalne maszyny do ćwiczeń, np. zestawy obciążeń, gryfy olimpijskie, ławki do ćwiczeń, a także maty, sztangi, zaciski, a nawet specjalna podłoga.