Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Aranżując siłownię lub przestrzeń do ćwiczeń, wolne ciężary są niezaprzeczalną koniecznością. Umożliwiają pracę wszystkich mięśni i osiągać cele treningowe, niezależnie czy jest to redukcja wagi, wzmocnienie siły, poprawa wytrzymałości czy przyrost masy mięśniowej. Maszyny na wolny ciężar, ławki treningowe i tony obciążenia dostępne w Werner Fitness sprawią, że z łatwością zadbasz o wyposażenie swojego obiektu zgodnie z oczekiwaniami swoich klientów.
Wolne ciężary – niezbędna przestrzeń na każdej siłowni
Trening na masę czy na redukcję zazwyczaj odbywa się przy użyciu wolnych ciężarów. Sprawia, że pracuje całe ciało, a nie tylko określona partia mięśni. Odpowiedni sprzęt i wyposażenie to pierwszy krok do efektywnego treningu, który umożliwi wypracowanie oczekiwanych efektów. Reszta jest już w rękach użytkownika.
Strefa wolnych ciężarów w Twoim obiekcie, dzięki współpracy z Werner Fitness może zostać wyposażona w:
różnego rodzaju gryfy, w tym m.in. gryfy olimpijskie, proste, czy łamane,
talerze z obciążeniami,
ławki treningowe,
hantle,
sztangi z gotowym obciążeniem,
akcesoria, takie jak regał na hantle, zaciski i wiele innych.
Zadbaj o sprawne i jakościowe sprzęty, które sprawią, że Twoi klienci i podopieczni z przyjemnością przyjdą na kolejny trening.
Maszyny do ćwiczeń i na wolny ciężar – by osiągać swoje cele
Odpowiedni, profesjonalny sprzęt na siłownię sprawia, że praca nad swoją sylwetką i kondycją to czysta przyjemność. Wyrzut endorfin po zakończonym treningu to pewność, że kolejna sesja jest tylko kwestią czasu. Trening z wolnymi ciężarami daje nieograniczone możliwości pracy. Decydując się na współpracę z Werner Fitness wyposażysz swój obiekt w sprzęt i urządzenia, z których chętnie będą korzystać Twoi klienci. Proponujemy nie tylko wyposażenie strefy wolnych ciężarów, lecz także maszyny do ćwiczeń, które umożliwiają pracę nad określonymi partiami mięśniowymi. Potrzebujesz porady lub interesuje Cię specyfikacja konkretnego produktu? Zadzwoń lub napisz – zapewnimy Ci niezbędne wsparcie w zorganizowaniu Twojej siłowni. Zapraszamy!