Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Gryfy i sztangi to podstawowe wyposażenie każdego klubu fitness. Sprzęty tego typu muszą spełniać wszystkie standardy bezpieczeństwa. W Werner Fitness oferujemy różne rodzaje sztag i obciążeń, dzięki czemu każdy użytkownik korzystający z usług siłowni, ma szansę przeprowadzić trening na swoim poziomie.
Profesjonalne sztangi i gryfy w Werner Fitness
Gryf to odpowiednio skonstruowany i wyważony pręt będący podstawą każdej sztangi. Drążki tego typu mogą występować w różnych rozmiarach: różnią się średnicą i długością. Co więcej, wyróżnia się gryfy proste i łamane.
Sztanga to zestaw trzech elementów, czyli gryfu, obciążenia i zacisków zabezpieczających obciążenie. To właśnie te ostatnie elementy gwarantują, że podczas treningów obciążenie nie spadnie na osobę ćwiczącą.
W Werner Fitness przygotowaliśmy szeroki wybór gryfów i sztang. Można je wykorzystywać zarówno w profesjonalnych klubach fitness, jak i w domowych siłowniach. Są to produkty idealnie nadające się do ćwiczeń crossfit lub treningu funkcjonalnego.
Co wyróżnia produkty Werner Fitness?
Wszystkie maszyny do ćwiczeń dostępne na naszej stronie w całości powstały w Polsce. Charakteryzują się idealnym wyważeniem, które ułatwia prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Co więcej, są to sprzęty odporne na uszkodzenia mechaniczne, intensywną eksploatację, a także korozję. Zanim gryfy i sztangi trafiły do sklepu, zostały wnikliwie przetestowane. Mamy zatem całkowitą pewność, że ich użytkowanie jest bezpieczne. Wygodne uchwyty sprawiają, że wykonywanie ćwiczeń jest komfortowe, więc można skupić się na realizacji konkretnego planu treningowego.
W Werner Fitness wierzymy, że odpowiednio dobrany sprzęt na siłownię pozwala kompleksowo zadbać o ciało. Dlatego stworzyliśmy rozbudowaną ofertę, która zawiera m.in.:
gryfy olimpijskie,
ławeczki do ćwiczeń,
systemy Power Rack,
klatki treningowe do crossfitu,
hantle do ćwiczeń.