Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Piłka do ćwiczeń stanowi podstawowe wyposażenie siłowni. Można jej używać zarówno w trakcie zajęć na zdrowy kręgosłup, jak i podczas indywidualnego treningu. Sprawdza się również w domu do wykonywania ćwiczeń wzmacniających odcinki kręgosłupa. Oferujemy profesjonalny sprzęt na siłownię, w tym także specjalistyczne piłki gimnastyczne o różnej średnicy oraz piłki lekarskie.
Dlaczego warto kupić piłkę do ćwiczeń?
Rehabilitacyjna piłka do ćwiczeń to produkt pozwalający na wykonanie treningów zwiększających ogólną się mięśni. Co więcej, regularne wykorzystanie tego elementu podczas treningów znacząco wpływa na kondycję kręgosłupa. Zajęcia z piłkami są świetną propozycją dla osób, które muszą zadbać o kręgosłup nadwyrężony np. pracą siedzącą. Ćwiczenia z piłką wykonane pod okiem trenera wpływają na samopoczucie: poprawiają krążenie, zmniejszają napięcie mięśniowe, redukują nadmiar tkanki tłuszczowej.
Szeroki wybór piłek
Akcesoria do ćwiczeń pozwalają na znaczne urozmaicenie oferty każdej siłowni. Jednym z ciekawych wariantów są właśnie piłki. W naszym asortymencie dostępne są wersje w różnych rozmiarach, np. o średnicy:
45 cm,
55 cm (idealna dla osób o wzroście od 150 do 165 cm),
65 cm (idealna dla osób o wzroście od 166 do 175 cm),
75 cm (idealna dla osób o wzroście od 176 do 185 cm),
85 cm (idealna dla osób o wzroście powyżej 185 cm).
Co więcej, oferujemy również piłki balansowe, wykorzystywane przy treningach wzmacniających mięśnie kostek i stawy. Takie wyposażenie pozwala na przeprowadzenie różnego rodzaju ćwiczeń, a przecież klienci klubów fitness mają rozmaite cele. Im więcej sprzętów mają do dyspozycji, tym lepiej poczują się w Twoim klubie.
Piłki lekarskie
Siłownia to nie tylko zaawansowane maszyny do ćwiczeń. Proponujemy szeroki wybór piłek lekarskich, które pozwalają na wykonywanie ćwiczeń angażujących wiele grup mięśniowych jednocześnie. Idealnie nadają się do treningu osób, które chcą popracować nad kondycją całego ciała.
Chcesz, by Twoi klienci do Ciebie wracali? Daj im jak najwięcej możliwości do wyboru. Nikt nie lubi nudy, a rutyna może zniszczyć motywację do treningów. Dlatego akcesoria do ćwiczeń otworzą nowe możliwości w Twojej siłowni.