Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Siłownia musi oferować swoim klientom różnorodne zajęcia pozwalające na trening wszystkich partii mięśni. Przydatne okazują się profesjonalne stepy do ćwiczeń. W naszej ofercie dostępne są stepy do aerobiku oraz specjalna platforma do balansowania.
Dlaczego w Twojej siłowni muszą znaleźć się platformy do ćwiczeń?
Pierwsze stepy powstały w latach 90. ubiegłego wieku i od tego czasu są hitem. Aerobik już od wielu lat cieszy się dużą popularnością. Wybierają go kobiety i mężczyźni, którzy chcą ćwiczyć wszystkie partie mięśni. To idealny sposób na wysmuklenie sylwetki, zrzucenie zbędnych kilogramów i wypracowanie kondycji. Dzięki ćwiczeniom na platformie można wzmocnić stawy po kontuzjach.
Dlatego obecnie praktycznie każda siłownia oferuje klientom specjalne zajęcia z aerobiku pod okiem wyszkolonych i doświadczonych instruktorów. Jako renomowany sklep z wyposażeniem oferujemy profesjonalny sprzęt na siłownię, w tym także stepy fitness.
Czym powinien wyróżniać się step do aerobiku?
Chcesz, aby w Twoim klubie znalazły się profesjonalne akcesoria do ćwiczeń? Zainwestuj w sprzęty najwyższej jakości. Wszystkie maszyny oraz akcesoria podlegają bardzo intensywnej eksploatacji. Zajęcia z aerobiku są popularne, dlatego w grafikach znajduje się kilka, a czasem nawet kilkanaście grup do wyboru. Dlatego step treningowy musi być wytrzymały. Solidne materiały to element kluczowy do tego, by wyposażenie Twojej siłowni służyło przez wiele lat.
W naszej ofercie dostępne są stepy do fitness o wzmocnionej i wygodnej konstrukcji. Odpowiednie wyważenie oraz kształt sprawiają, że można bez problemu wykonywać ćwiczenia na różnym poziomie zaawansowania. Warto także wybrać platformę do ćwiczeń równowagi, która rozszerzy możliwości treningowe.
Szukasz profesjonalnego wyposażenia siłowni? Sprawdź nasz asortyment. Oferujemy m.in. maszyny do ćwiczeń oraz maty do ćwiczeń.