Wyświetlanie jednego wyniku

Wysokiej klasy obciążenia olimpijskie to jedne z niezbędnych elementów pozwalające na wykonywanie skutecznego treningu w każdym klubie fitness. Specjalne talerze wyposażone są w otwory pod gryfy, dzięki czemu można je wykorzystywać w różnorodnych ćwiczeniach.
Obciążenia olimpijskie – sposób na wypracowanie kondycji
Ćwiczenia z obciążeniami to propozycja zarówno dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę na siłowniach, jak i zaawansowanych oraz profesjonalnych sportowców. Aby dopasować wagę do potrzeb każdej osoby, przygotowaliśmy pełne zestawy obciążeń, dzięki czemu można wykonywać następujące ćwiczenia:
martwy ciąg,
podnoszenie talerzy do klatki piersiowej, po skosie,
wyciskanie sztangi z obciążeniem w pozycji leżącej,
przysiady i wykroki.
Wygodne i funkcjonalne obciążenie
Sprzęt na siłownię, w tym także wolne ciężary, musi być odpowiednio zaprojektowane tak, by spełniało wszystkie standardy bezpieczeństwa i funkcjonalności. Prezentowane w naszym sklepie obciążenie zostało wykonane z solidnej stali nierdzewnej odpornej na uszkodzenia mechaniczne, korozję i uderzenia. Co więcej, talerze zostały wyposażone w specjalną gumową powłokę, która amortyzuje wstrząsy i dodatkowo chroni sprzęty.
Są to produkty w całości wykonane w Polsce. Kolorystyka talerzy jest zgodna z wymogami Międzynarodowej Federacji Podnoszenia Ciężarów (IWF). Otwory w obciążeniach pasują do standardowych wymiarów sztang, dzięki czemu każdy może dopasować wagę do własnych potrzeb, kondycji fizycznej i umiejętności.
Chcesz jeszcze lepiej wyposażyć swoją siłownię i zadbać o komfort osób ćwiczących? A może planujesz rozpocząć intensywne treningi w domu? Niezależnie od tego, jakie są Twoje wymagania i na jakim poziomie jesteś, u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz. Oferujemy także:
ławki do ćwiczeń,
hantle,
zaciski do sztangi.