Nie znaleziono produktów, których szukasz.

W żadnej siłowni nie powinno zabraknąć strefy Cross zwaną strefą funkcjonalną, w której znajdują się trenażery. Często jest to osobna przestrzeń umożliwiająca trening przy zastosowaniu różnych narzędzi i metod. Aby wykonywanie ćwiczeń było możliwe, potrzebny jest odpowiedni sprzęt dostępny w Werner Fitness.
Maszyny cardio – czego nie może zabraknąć w klubie fitness?
Trening funkcjonalny wyróżnia się wysoką intensywnością. Ze względu na różnorodność i pozytywne rezultaty cieszy się niezwykłą popularnością wśród miłośników aktywności fizycznej. Crossfit bazuje na ćwiczeniach oporowych, w których wykorzystuje się siłę mięśni lub ciężar specjalistycznego sprzętu. To właśnie dobrze zaprojektowane i wykonane maszyny stanowią podstawę wyposażenia każdej siłowni. W naszym sklepie dostępne są rozmaite przyrządy do ćwiczeń cardio. Są to m.in.:
bieżnie,
rowery stacjonarne, airbike,
orbitreki,
wioślarze,
schody treningowe.
Czym wyróżniają się nasze sprzęty cardio?
Cenimy jakość, dlatego naszym klientom oferujemy sprzęty cardio do siłowni w całości wykonane w Polsce z najlepszych materiałów. Są to narzędzia stabilne i bezpieczne, odporne na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania oraz duże obciążenie. Mogą stanowić zarówno wyposażenie profesjonalnego klubu fitness, jak i domowej siłowni.
Wszystkie urządzenia zostały dokładnie przetestowane przez roboty stymulujące ruch. Dzięki temu mamy pewność, że są to narzędzia działające bez zarzutu. Co więcej, maszyny można z łatwością dostosować i ustawić do własnych preferencji lub możliwości treningowych. Są łatwe w obsłudze i mogą z nich korzystać osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z treningami crossfit.
Sprzęt na siłownię od Werner Fitness to gwarancja sukcesu i zadowolenia klientów. Współpracujemy z siłowniami z całej Polski, a grono zadowolonych placówek cały czas się powiększa. Teraz możesz do nich dołączyć także i Ty!