Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Obciążenia na siłownię to kategoria profesjonalnych przyrządów treningowych poprawiających siłę, wytrzymałość i zwinność. Ćwiczenia z obciążeniami pobudzają do pracy górne i dolne partie ciała. Jest to doskonały przyrząd do ćwiczeń zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki różnej wadze obciążenia osoba trenująca może dopasować ciężar do kondycji fizycznej lub możliwości. Doskonale uzupełniają wyposażenie siłowni, pozwalając tym samym na wykonanie ogólnorozwojowego treningu całego ciała.
Profesjonalne obciążenia – profesjonalna siłownia
Odpowiednio dopasowany sprzęt na siłownię, a dokładnie jakość i różnorodność wpływa na atrakcyjność miejsca. Solidne, wytrzymałe i ergonomiczne obciążenia na siłownię to doskonała propozycja dla osób trenujących z wolnymi ciężarami. Ćwiczenia z obciążeniem angażują do pracy wiele partii ciała. Wzmacniają mięśnie, więzadła, stabilizatory i ścięgna, co sprawia, że są używane przez kulturystów biegaczy, siatkarzy czy koszykarzy. Wzmocnione więzadła to podstawa zwiększania ciężaru obciążeń.
Sandbagi, jako rodzaj obciążenia na siłownię
Sandbag z uchwytem to przyrząd treningowy wypełniony piaskiem. Wzmacnia siłę dynamiczną i można go wykorzystać w treningach full body workout. Przysiady z sanbagiem, wykroki, wejścia na skrzynię, martwy ciąg to tylko część propozycji na udany trening z sandbagiem. Jeśli jeszcze nie masz u siebie tego przyrządu, to wprowadź go do oferty siłowni.
Profesjonalny sprzęt to bezpieczna siłownia
Oferujemy obciążenia na siłownię wykonane z trwałych i wysokogatunkowych materiałów. Jeśli chcesz stworzyć doskonałe miejsce do ćwiczeń z niezawodnym sprzętem, zapraszamy do współpracy. Od nas otrzymasz profesjonalne doradztwo poparte specjalistyczną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem producenckim. W naszej ofercie znajdziesz pozostały sprzęt m.in.:
akcesoria na siłownię
kettlebell