Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Kluby fitness powinny zapewniać użytkownikom dostęp do różnorodnych sprzętów do ćwiczeń. Akcesoria na siłownię muszą spełniać szereg standardów bezpieczeństwa, dlatego wybór producenta odgrywa niezwykle ważną rolę. W Werner Fitness doskonale wiemy, jak testować sprzęty, by sprawdzić jego wytrzymałość i odpowiednie wyważenie. Dzięki temu komfort użytkowania jest bardzo wysoki, a rezultaty osiągane przez użytkowników zachęcają do dalszej ciężkiej pracy nad sylwetką.
Jakich sprzętów do ćwiczeń nie może zabraknąć w klubie fitness?
Akcesoria fitness ułatwiają prowadzenie zajęć grupowych, a także przyczyniają się do rozwoju fizycznego osób, które wolą trening indywidualny. Dlatego każda siłowni musi udostępniać następujące akcesoria do ćwiczeń:
gumy treningowe,
kółka do ćwiczeń,
piłki gimnastyczne,
piłki balansowe,
maty,
liny treningowe.
Oferta Werner Fitness została opracowana tak, by z łatwością wyposażyć każdą strefę treningową. Są to zatem zarówno małe elementy, jak i specjalistyczny sprzęt do ćwiczeń, np.: ławki rzymskie, podesty do wiosłowania, gryfy olimpijskie, czy rozbudowane systemy typu RACK.
Funkcjonalne wyposażenie siłowni
Siłownia to nie tylko akcesoria do fitnessu. Wieloletnie doświadczenie w branży pokazało nam, że każdy klub powinien zadbać o to, by prawidłowo zagospodarować przestrzeń, dlatego tak ważne jest uporządkowanie wszystkich elementów wyposażenia. Dlatego w naszej ofercie dostępne są również wygodne stojaki na gryfy, sztangi, piłki lekarskie.
Wszystkie maszyny do ćwiczeń zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i korozję. Stanowią wyposażenie zarówno małych, jak i dużych klubów fitness. Co więcej, nasze akcesoria do ćwiczeń sprawdzają się również w domu.
Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu. Nie wiesz, który sprzęt wybrać? Napisz do nas, a chętnie Ci podpowiemy.