Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Bieżnie to jedne z najpopularniejszych sprzętów używanych przez miłośników aktywności fizycznej. Modele dostępne w Werner Fitness to wielofunkcyjne maszyny umożliwiające wykonywanie treningu wytrzymałościowego i wydolnościowego. Nic więc dziwnego, że są tak chętnie wybierane zarówno przez właścicieli siłowni, jak i klientów indywidualnych.
Dlaczego dobra bieżnia musi znaleźć się w siłowni?
Kluby fitness muszą stawiać na różnorodność. W końcu każdy klient przychodzi z innymi celami, a siłownia powinna pomóc w ich realizacji. Niektóre osoby chcą rozbudować masę mięśniową, inne zadbać o sylwetkę lub popracować nad kondycją i sprawnością. Jednym z podstawowych narzędzi, które dają szerokie możliwości niezależnie od poziomu zaawansowania, są profesjonalne bieżnie do siłowni.
Bieżnie elektryczne pozwalają zredukować wagę, poprawiają kondycję, zmniejszają widoczność cellulitu, obniżają ciśnienie tętnicze, wzmacniają kości i stawy, wzmacniają odporność, budują mięśnie i wzmacniają stawy.
Czym wyróżniają się bieżnie Werner Fitness?
Sprzęt na siłownię Werner Fitness został zaprojektowany z myślą o osobach, które cenią najwyższą jakość. Bieżnie do siłowni wykonane są z wytrzymałych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, korozję i duże obciążenia. Wyróżniają się stabilną konstrukcją i maksymalnym stopniem bezpieczeństwa. Mają bardzo dużo funkcji, dzięki czemu każdy ma szansę dostosować ustawienia do własnych potrzeb. Co więcej, nasze modele można wykorzystywać jako składane bieżnie domowe.
Werner Fitness to doświadczony producent maszyn na siłownię. Jako miłośnicy aktywności fizycznej doskonale wiemy, jak powinny wyglądać maszyny do ćwiczeń. Bieżnie to nie jedyny produkt w naszej bogatej ofercie. Dystrybuujemy również:
sprzęt cardio,
rowery stacjonarne, airbike,
orbitreki.