PYTANIA INFORMACYJNE

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Jak długo trwa proces realizacji zamówienia?

Na naszym sklepie mamy aktualne stany magazynowe przy każdym produkcie. Jeśli produkt jest dostępny, dostarczamy zamówienie nawet w 24 godziny! Jeśli jednak planujesz wyposażyć całą siłownie, takie zamówienie zalecamy zaplanować z wyprzedzeniem. Zachęcamy do kontaktu, nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania.

Jak wygląda dostawa zamówienia?

Transport wyposażenia siłowni nieraz wiąże się z zaplanowaniem całej logistyki. Nasi klienci nie muszą martwić się transportem. To my planujemy dostawę korzystając z kurierów, transportów własnych jak i spedycji.

Czy mogę zamówić montaż siłowni?

Oczywiście w naszej ofercie mamy montaż. Taki montaż należy uzgodnić telefonicznie. Nasza sprawdzona ekipa dostarczy i zamontuje wszystkie zakupione maszyny i urządzenia.

Czy mogę dokonać zwrotu?

Oczywiście! Każdemu klientowi przysługuje 14 dniowy okres w którym może zwrócić zakupiony towar. Jeśli chcesz zwrócić zakupiony przedmiot, należy to zgłosić pod adresem mailowym biuro@wernerfitness.com

Czy jest możliwa wysyłka za granicę?

Jasne. Dostarczamy nasze produkty w Polsce jak i w całej Europie. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką za granice, skontaktuj się z naszą obsługą klienta

NAPISZ DO NAS

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Chciałbyś obejrzeć Nasz sprzęt?

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego Showroomu i magazynu
  Magazyn 1:
  ul. Okrężna 39
  63-024 Krzykosy
  Magazyn 2:
  ul. Kwiatowa 23a
  63-000 Brodowo

  tel: 730-087-388
  (należy się umówić)