Wyświetlanie 1–12 z 55 wyników

Akcesoria do treningu crossfit – trening na jakościowym sprzęcie
Trening crossfit to wysoka intensywność ćwiczeń wykonanych w krótkim czasie. W związku z tym decydując się na solidne akcesoria i gadżety do crossa, masz pewność, że posłużą Ci dłużej, niż jeden sezon. Zawsze warto dbać o to, by zapewnić swoim klientom najlepszy sprzęt do ćwiczeń – w końcu to oni zdecydowali, że udadzą się w podróż po formę w Twoim obiekcie.
Proponujemy liny do wspinania oraz treningu siłowego, a także akcesoria na crossa, które pomogą utrzymać w strefie pracy porządek. Świetnie sprawdzają się do tego wieszaki do skakanek. Dobra organizacja sprzętu to sposób, żeby przedłużyć jego żywotność i uchronić przed uszczerbkami.
Najlepsze akcesoria do crossa i wyposażenie siłowni w jednym miejscu
Akcesoria do crossfit są niezbędne do wykonania solidnego i efektywnego treningu. W ofercie Werner Fitness znajdziesz propozycje, które kompleksowo pozwolą Ci wyposażyć nie tylko strefę cross, lecz także cały obiekt. Proponujemy wytrzymały sprzęt na siłownię produkowany w Polsce z najlepszych, atestowanych materiałów.
Wyposażysz u nas nie tylko strefę funkcjonalną w akcesoria i gadżety do crossa, lecz także przestrzeń do treningu siłowego. Oferujemy maszyny do ćwiczeń, które umożliwią ćwiczenie wybranych części ciała. Znajdziesz u nas także gryfy olimpijskie oraz sztangi o różnych długościach, które w połączeniu z obciążeniem dają ogromne możliwości do treningu.
Masz wątpliwości dotyczące wyboru wyposażenia? A może chcesz zapytać o konkretny sprzęt? Zadzwoń – chętnie pomożemy!