Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Mata do ćwiczeń przydaje się w każdej siłowni. Można ją wykorzystywać podczas indywidualnych zajęć z trenerem lub w trakcie grupowych treningów. Dostęp do profesjonalnego sprzętu na siłowni powinien mieć każdy użytkownik. Dzięki temu klub fitness zyska renomę miejsca prestiżowego, dostosowanego do potrzeb klientów.
Zastosowanie maty gimnastycznej na siłowniach
Mata do treningu może być wykorzystywana na wiele sposobów. Przydaje się przede wszystkim przy treningach indywidualnych. Świetnie nadaje się do rozgrzewki i rozciągania na początku i na końcu zajęć grupowych. Wyposażenie klubu fitness w akcesoria do ćwiczeń tego typu znacząco podnosi komfort osób korzystających z usług danej siłowni. Klienci nie muszą nosić ze sobą kolejnego bagażu, a często idą na siłownie prosto z pracy, co utrudnia lub całkiem uniemożliwia zabranie kolejnego przedmiotu. Dlatego mata fitness jest niezbędnym elementem wyposażenia dobrze zaopatrzonego klubu.
Czym wyróżniają się nasze maty treningowe?
Cały sprzęt na siłownię musi być wykonany z solidnych materiałów. W końcu korzysta z niego bardzo dużo osób. Intensywna eksploatacja wymaga więc odpowiednich surowców oraz bezpiecznych rozwiązań. Mata antypoślizgowa do ćwiczeń sprawia, że użytkownicy mogą czuć się stabilnie nawet w trakcie zaawansowanych zadań. Nasze profesjonalne maty do jogi wykonane są z przyjemnych w dotyku i elastycznych materiałów. Dzięki temu zapewniają maksymalny komfort w każdym momencie. Są także lekkie. Można je bez problemu przechowywać na regałach tak, by w całej przestrzeni panował porządek.
Jako doświadczony dystrybutor wyposażenia do siłowni prezentujemy różnorodne sprzęty i akcesoria, które pozwolą Ci zadbać o zadowolenie klientów. W naszej ofercie dostępne są również:
piłki do ćwiczeń,
hantle,
kattlebell.
Wszystkich zainteresowanych profesjonalnym wyposażeniem siłowni zapraszamy do kontaktu.