Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

System Power Rack to sprzęt sportowy, który obowiązkowo powinien znaleźć się w Twoim studiu treningowym, siłowni, klubie fitness, czy domowej siłowni. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości konstrukcje treningowe marki Werner Fitness oraz Grand Fitness. Klatki Power Rack oferują różnorodne opcje treningu siłowego, a przy tym zajmują mało miejsca.
Klatki treningowe Power Rack – niezbędne stanowisko domowej i profesjonalnej siłowni
Jako entuzjaści aktywności fizycznej wiemy, że wybór najlepiej zaprojektowanego wyposażenia siłowni ma ogromne znaczenie. Dlatego stawiamy na jakość oferowanych maszyn. W przypadku klatek treningowych bardzo ważną rolę odgrywa zbudowanie konstrukcji, która pozwoli wykorzystać szereg przydatnych akcesoriów do systemu power rack. Nasz sprzęt na siłownię oferuje moduły pasujące do każdego rozkładu. Dzięki temu klatka treningowa power rack wyróżnia się maksymalną wszechstronnością. Można ją zatem dopasować do potrzeb osoby aktualnie ćwiczącej.
Nasze maszyny mogą służyć jako stojak do przysiadów. Umożliwia wykonywanie ćwiczeń wyciskania na klatkę piersiową lub barki. Konstrukcje power rack można ze sobą łączyć i tworzyć specjalne strefy funkcjonalne do różnych zastosowań, np. do ćwiczeń typu cross fit. Wyposażone są w drążki i haki, dzięki czemu można korzystać z wyciągu lub ze sztang z obciążeniem.
Komfort i bezpieczeństwo klatek power rack
Urządzenia do ćwiczeń muszą zapewniać maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Dlatego w naszym sklepie dostępne są klatki treningowe power rack wykonane z wytrzymałych materiałów najwyższej jakości. Ich konstrukcja jest stabilna i solidna, dzięki czemu maszyna nie przewróci się nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Oferujemy różne rozmiary maszyn pasujące do każdej przestrzeni treningowej.
Zajmujemy się również personalizacją sprzętów treningowych na życzenie klientów. U nas możesz zamówić klatki power rack w różnych cenach i rozmaitych gamach kolorystycznych. Sprzęty są malowane specjalnym lakierem proszkowym. Wszystkich zainteresowanych sprzętem najwyższej jakości zachęcamy do kontaktu. Oferujemy również:
podłogi na siłownię,
gryfy olimpijskie,
ławki do ćwiczeń,
bieżnie do biegania,
sprzęt cardio do ćwiczeń.