Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Podłoga na siłownię musi być wykonana ze specjalnych materiałów odpornych na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne. Jako specjaliści od projektowania siłowni doskonale wiemy, że powierzchnia tego typu narażona jest na różnorodne obciążenia. Dlatego oferujemy nawierzchnie o odpowiedniej grubości, które zapewniają maksymalny komfort ćwiczeń, przyczepność i wytrzymałość.
Podłogi do siłowni Wener Fitness – must-have każdego klubu fitness
Nasze podłogi na siłownie cechują się wysoką jakością wykonania. Idealnie sprawdzą się w klubach sportowych, gdzie potrzebne jest podłoże antypoślizgowe, amortyzujące drgania, tłumiące hałas. Nasze gumowe maty podłogowe na siłownie w formacie płyt lub płyt typu puzzle posiadają atest techniczny oraz higieniczny, co wymagane jest przy zastosowaniu w użytku komercyjnym. Wykonywane są z granulatu gumowego pozyskanego z recyklingu opon, mieszanki gumowej i kleju PU, a następnie wycinane za pomocą strumienia wody co daje idealne dopasowanie każdego puzzla. Użycie kleju poliuretanowego gwarantuje wysoką odporność na ścieranie oraz różnorodne uszkodzenia, jakie mogą wystąpić podczas intensywnych treningów.
Puzzle na podłogę do siłowni są proste w montażu. Można je bez problemu przewieźć i ułożyć. Takie maty sportowe do sal fitness idealnie wygłuszają, izolują, podnoszą komfort, redukują uderzenia i ciężar, które negatywnie wpływają na stawy. Maty do ćwiczeń są niezbędnym elementem każdej siłowni. Pozwalają zadbać o bezpieczeństwo klientów, którzy wracają do najwygodniejszego i najlepiej wyposażonego miejsca. Dzięki nim można z łatwością podnieść konkurencyjność sal treningowych i zachęcić ludzi do częstego treningu.
Maty podłogowe do siłowni dopasowane do Twojego klubu fitness
Nasze maty na podłogę do siłowni można wykorzystywać w różnych miejscach, np. na placach zabaw. Chcemy dopasować sprzęt na siłownię i podłogi do różnych klubów fitness. Dlatego oferujemy szeroką gamę kolorystyczną mat gumowych. Masz zatem szansę dopasować je do swojego obiektu lub logo firmy, jednocześnie tworząc spójny wizerunek klubu.
Szukasz idealnej podłogi gumowej? Skontaktuj się z nami i zadbaj o wyposażenie swojej siłowni. Oferujemy również:
power rack,
gryfy olimpijskie,
ławki do ćwiczeń,
bieżnie do biegania,
sprzęt cardio do ćwiczeń.